World skate games Argentina

  WORLD SKATE GAMES UPDATE

  Je po závodu, Richard bojoval tvrdě, sázel neuvěřitelný komba, porazil prvního postupujícího do finále, Lucase Di Meglia, ale na první místo to bohužel nestačilo. Jonathan Perroni nakonec překvapil a svoje 3tí postupující místo vylepšil a posunul se až na první příčku. Všem jezdcům gratulujeme k úspěchům na World skate games! Velký dík patří předevšíma především Richardovi, že zas dal světu vědět, co v České Republice dokážeme!

  Sledujte naše sociální sítě, web a těšte se na fotky a videa z Argentiny!

  Richard Zelinka byl 2. na mistrovství světa!

  WORLD SKATE GAMES UPDATE

  Je po závodu, Richard bojoval tvrdě, sázel neuvěřitelný komba, porazil prvního postupujícího do finále Lucase, ale na první místo to bohužel nestačilo. Jonathan Perroni nakonec překvapil a svoje 3tí postupující místo vylepšil a posunul se až na první příčku. Všem jezdcům gratulujeme k úspěchům na World skate games! Velký dík patří předevšíma především Richardovi, že zas dal světu vědět, co v České Republice dokážeme! 

  Guess what!!! Richard Zelinka postupuje do finále mistrovství světa ze druhého místa! Nezapomeň se na live stream dívat i zítra a podpoř Richarda alespoň na dálku. Držíme mu palce a doufáme, že mu triky budou padat! Odkaz na live stream zde:

  https://worldskategames.tv/live?l=A217BCEBB2594BDF8FE2E65131DBF663021824

  Průběžné výsledky zde:

  https://www.worldskate.org/wsg2022/results.html

  Ve dnech 24. října až 13. listopadu 2022 se v argentinském Buenos Aires koná největší svátek kolečkových sportů, World Skate Games. World Skate Games (WSG) je oficiálním mistrovsvím světa.

  Organizátor akce, federace World Skate (WS) http://www.worldskate.org/ , existuje již 98 let a scootering se stal součástí této federace v roce 2019.

  Mimochodem, 18. května tohoto roku podala WS oficiální žádost na Olympijský výbor o zařazení našeho sportu na olympiádu. V kuloárech se hovoří již o OH 2028 v Los Angeles.

  Czech Scooter Association (CSA) byla pověřena nominací a sestavením národního týmu na nadcházející WSG. Do českého národního týmu byli nominování tito jezdci: David Šenkýř @david_senkyr Richard Zelinka @risazelinka Teodor Šimáček @teodor_simacek Matěj Pekárek. @pekarekkmaty

  Program WSG (scootering):

  Street Tréninky 26. a 27. 10.

  Soutěže 28., 29. a 30. 10., náhradní den je 31. 10.

  Park Tréninky 1., 2. a 3. 11.

  Soutěže 4., 5. a 6. 11., náhradní den je 7. 11.

  Aktuality (výsledky, live-stream, apod.) z WSG vám budeme přinášet v tomto vláknu & na oficiálním účtu instagramu CSA @czech.scootering. Novinky můžete samozřejmě sledovat i na instagramu WS @worldskateofficial

  Czech Scooter Association, z.s.

  Bubenské nábřeží 306/13, Hala č. 11

  170 00 Praha 7 - Holešovice

  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  © Copyright 2022 czechscootering.cz All Rights Reserved.